Zaufali Nam

Besta Sp. z o.o.

ul. Strzegomska 55E/F, 53-611 Wrocław

Firma Besta specjalizuje się w produkcji systemów osłon okiennych. Posiadając 40 letnie doświadczenie wprowadza szereg nowatorskich rozwiązań dostosowując produkty pod względem technologicznym, funkcjonalnym i estetycznym, do wymogów współczesnego odbiorcy. Innowacyjność rozwiązań Besty polega na niekonwencjonalnym podejściu do konstrukcji systemów przypominającą ideę „klocków lego” – czyli zestaw komponentów podstawowych, z których można tworzyć różne typy i rodzaje roletek.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES

SPLAST Sp. z o.o.

ul. Lotników 13, 38-400 Krosno

SPLAST specjalizuje się w przetwórstwie metodą wtrysku, technicznych tworzyw termoplastycznych dla klientów z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, AGD, kosmetycznej oraz budowlanej produkując detale o wysokich parametrach technicznych i jakościowych. Natomiast od 16 lat SPLAST jest także największym polskim, a również czołowym europejskim producentem profesjonalnego sprzętu do utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z dostosowaniem systemu i integracją z systemami ERP w trzech lokalizacjach SPLAST w tym na Węgrzech.

Jelenia Plast Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 47, 58-500 Jelenia Góra

Jelenia Plast została założona w marcu 1992 roku, fabryka produkuje artykuły gospodarstwa domowego i ogrodowe poprzez formowanie wtryskowe i rotację. W ciągu kilku lat stała się liderem rynku w dziedzinie produkcji donic w technologii rotacyjnej, którą rozpoczęła w 2003 roku.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z dostosowaniem systemu i integracją z systemami ERP w trzech lokalizacjach Jelenia Plast.

Magna Automotive (Poland) sp. z o.o.

Sady, ul. Poznańska 16D, 62-080 Tarnowo Podgórne

Magna Automotive (Poland) należy do kanadyjskiego koncernu motoryzacyjnego i jest światowym liderem, zaopatrującym globalny przemysł motoryzacyjny.  Firma prowadzi stały monitoring osiągów systemu zarządzania jakością, porównując je z założonymi w planach operacyjnych i strategicznych firmy celami.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z dostosowaniem systemu i integracją z systemami ERP.

Bikkoplast Sp. z o.o.

ul. Kępińska 7, 51-250 Wrocław

Bikkoplast jest firmą, która od 1983 roku produkuje detale z tworzyw sztucznych dla AGD i RTV oraz projektuje i wykonuje formy wtryskowe.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

PAW Sp. z o.o.

ul. Nektarowa 9, 62-002 Suchy Las

PAW specjalizuje się w produkcji jednorazowych serwetek z bibuły tissue metodą druku fleksofraficznego. Całość oferty uzupełniają artykuły do dekoracji stołu oraz naczynia papierowe. 100% produkcji PAW wykonywane jest w oparciu o standardy FSC.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z dostosowaniem systemu i integracją z systemami ERP.

PLASTMER sp. z o.o. sp. k.

ul. Łazienkowa 1, 55-080 Smolec

PLASTMER, to firma rodzinna od ponad 30 lat działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Celem jej działalności jest świadczenie usług rozwoju produktów ze wsparciem projektowym w zakresie wdrażania do produkcji masowej nowoczesnych technologii przetwórstwa i dekoracji, budowy form wtryskowych oraz automatyki produkcyjnej.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

Polmer Sp. z o.o.

ul. Stargardzka 3, 54-156 Wrocław

Polmer działa na rynku produkcji elementów z tworzyw sztucznych od 1989 roku. Jest w ścisłej czołówce tej branży w Polsce. Specjalizuje się w: wytwarzaniu i dekoracji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i wykonywaniu form wtryskowych, regeneracji narzędzi. Polmer wytwarza wysokiej jakości skomplikowane elementy dla takich gigantów branży RTV i AGD jak Whirlpool, Samsung, Bosch, Otolift, Indesit.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

PGB Polska Sp. z o.o.

ul. Fryderyka Wilhelma Redena 3, 41-807 Zabrze

pgb-Polska to oddział produkcyjny pgb-Europe. Głównym zadaniem jest produkcja wysokojakościowych zamocowań nylonowych oraz dystrybucja zamocowań metalowych marki “SMART”. Rodzina produktów SMART zawiera również wkręty i kotwy do ram okiennych, tuleje mosiężne oraz metalowe kotwy rozprężne.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z infrastrukturą sieciową.

Bilplast SA

ul. Obywatelska 117, 94-104 Łódź

Bilplast jest spółką działającą w oparciu o polski kapitał, wyspecjalizowaną w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie elementów z tworzyw termoplastycznych. Fabryka produkuje wyroby trafiające do odbiorców reprezentujących najdynamiczniej rozwijające się w Polsce branże przemysłowe, tj. białe AGD, motoryzację i budownictwo.

REALIZACJA

Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

Nyila Component Manufacturing

Oddział firmy Harx Tooling sp. z o.o. ul. Topolowa 4, 62-090 Bytkowo

Nyila jest dostawcą kompleksowych rozwiązań maszyn i oprzyrządowania technologicznego dla różnych dziedzin przemysłu. Posiadane centra obróbcze, maszyny CNC i EDM wraz z wykwalifikowaną kadrą tworzą optymalne zaplecze do realizacji projektów i wizji klientów.

REALIZACJA
Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

Gotec Polska Sp. z o.o.

ul. Polna 7, Komorniki, 55-300 Środa Śląska

Gotec Polska rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Dominujący rodzaj działalności firmy to produkcja metalowych wyrobów gotowych. Grupa GOTEC jest wiodącym na świecie specjalistą w dziedzinie pokrywania środkami łączącymi gumowo-metalowymi.

REALIZACJA
Wdrożony System monitorowania i planowania produkcji – ProCon MES wraz z integracją z systemami ERP.

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.

al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna – ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków – to polska firma biotechnologiczna, działająca nieprzerwanie od 1945 r.

REALIZACJA
Wdrożony System analizy wizyjnej ViC (Vial Counter) – zliczanie ampułek.

FCA Poland S.A. (dawniej Fiat Auto Poland S.A.)

ul. Turyńska 100, 43-100 Tychy

FCA Poland S.A. jest liderem w produkcji samochodów w Polsce. Fabryka w Tychach może poszczycić się certyfikatem GOLD LEVEL wg „World Class Manufacturing”, co oznacza, że posiada i stosuje najlepsze i najskuteczniejsze metody zarządzania systemem produkcyjnym w skali światowej. Otrzymany certyfikat umożliwia fabryce w Tychach konkurować z najlepszymi na świecie.

REALIZACJA
Wdrożona stacja testowa analizy wizyjnej wad lakierowania.

BASF Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 154, 02-326 Warszawa

BASF jako wiodące przedsiębiorstwo chemiczne łączymy sukces ekonomiczny z ochroną środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną. Swoim klientom, którzy reprezentują praktycznie wszystkie branże, stwarzają możliwość zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb społeczeństwa za pomocą innowacji i osiągnięć nauki.

REALIZACJA
Wdrożony System analizy wizyjnej Substratów LightBox – badanie wykonania katalizatorów.

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Grupa EDF

ul. Łowiecka 24, 50-220 Wrocław

Grupa EDF to największy inwestor zagraniczny w sektorze produkcji energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Jest obecna na naszym rynku od        ponad 16 lat: jest głównym akcjonariuszem elektrociepłowni w Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Zielonej Górze, Toruniu i we Wrocławiu oraz elektrowni w Rybniku.

REALIZACJA
Wykonanie Modelu przestrzennego węzła cieplnego dla Biura Obsługi Klienta i Salonu Ciepła w Siechnicach o wymiarach 180x75x180 cm

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swój kontakt!