MP2 IQ Solutions

 System monitorowania i planowania produkcji

Zastanawiasz się nad usprawnieniem i przyspieszeniem pracy w swoim przedsiębiorstwie? Wśród naszych propozycji znajdziesz system do monitorowania i planowania produkcji: ProCon MES oraz kompleksowe narzędzie do Utrzymania Ruchu: MP2 CMMS Gold. Służą one również do zarządzania danymi i integracji poszczególnych obszarów fabryki. Powstały w celu skutecznego wspomagania codziennej pracy oddziałów produkcyjnych.
System ProCon MES umożliwia kontrolę w czasie rzeczywistym aktualnego stanu produkcji. Jego struktura oparta jest na wykorzystaniu przemysłowych komputerów panelowych zainstalowanych przy każdej z maszyn, które w połączeniu z bazą danych oraz maszyną, pobierają i wyświetlają bezpośrednio przy danym urządzeniu aktualne dane produkcyjne. Wprowadzanie dodatkowych informacji przez personel odbywa się bez konieczności wędrówki po hali do głównego terminala.
Kompleksowy moduł Utrzymania Ruchu dostępny jako oddzielny produkt – MP2 CMMS Gold pozwala na szybkie uporządkowanie pracy mechaników. Kontrola przebiegu wszystkich urządzeń fabryki, planowanie napraw/przeglądów, pełny harmonogram wszystkich prac, magazyn części zamiennych oraz możliwość generowania dokumentów i zapotrzebowania, zapewniają sprawny przepływ informacji pomiędzy Utrzymaniem Ruchu, a innymi działami fabryki.
 
Wykonane projekty, powiązane z "Zarządzaniem produkcją":
 
ProCon MES - system monitorowania i planowania produkcji

System ProCon MES umożliwia kontrolę w czasie rzeczywistym aktualnego stanu produkcji przedsiębiorstwa. Głównym celem wdrożenia systemu jest znaczące podniesienie efektywności fabryki.

Więcej

ProCon CMMS - kompleksowe narzędzie dla Utrzymania Ruchu

Kompleksowe narzędzie wspomagające dział Utrzymania Ruchu przedsiębiorstwa.

Więcej

 

Wróć do 'Czym się zajmujemy?'

 

Przeglądaj wszystkie nasze projekty

 

 
 
MP2 IQ Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Legnicka 55A/7, 54-203 Wrocław, woj. dolnośląskie
NIP: 8971806307
tel.: 717330481
e-mail: biuro@mp2.com.pl
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania