MP2 IQ Solutions


Nasze oprogramowanie na targach Fakuma 2012 na stoisku KOCH-TECHNIK.


 

Dozownik grawimetryczny

Dozowniki grawimetryczne instaluje się na wytłaczarkach, wtryskarkach lub wydmuchiwarkach. Służą precyzyjnemu mieszaniu i dozowaniu kilku składników.

 

 

Oprogramowanie firmy MP2 wizualizuje pracę dozownika grawimetrycznego powstałego w wyniku wzajemnej współpracy ElBi i Werner Koch Maschinentechnik. Urządzenie o konstrukcji antywibracyjnej zapewnia wysoką dokładność dozowania dzięki separacji elementów systemu pomiarowego od drgań maszyny czy ewentualnie od podajników surowca. Dzięki nowej konstrukcji łopat mieszalnicy, dozownik gwarantuje dokładne wymieszanie składników receptury w możliwie najkrótszym czasie.

 


 


 

 

KOCH-TECHNIK

Urządzenia i systemy firmy Koch-Technik są używane w ponad 4000 firm na całym świecie, którym codziennie zapewniane są niezawodne i dokładne usługi. Znaczna część klientów wraca do Koch-Technik, dostarczając dowodów, że innowacje, usługi i technologie tejże firmy są wysoce niezawodne i że poprawnie interpretują sygnały z rynku.

 

 

czytaj więcej o KOCH-TECHNIK


  

 

ElBi-Wrocław Sp. z o.o.

 

Firma ElBi-Wrocław Sp. z o.o., jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiego wytwórcy urządzeń peryferyjnych do maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne firmy KOCH TECHNIK, firmy WANNER TECHNIK oferującej młyny do recyklingu tworzyw sztucznych, szwajcarskiej firmy HB-THERM, producenta urządzeń termostatujących, przenośników taśmowych firmy MB Conveyors oraz silosów firmy ZEPPELIN.

 

 

czytaj więcej o ElBi-Wrocław Sp. z o.o.
Zapraszamy do obejżenia galerii zdjęć z targów FACUMA 2012 !

 

 

 

 
WITAMY
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
AKTUALNOŚCI

Systemy informatyczne dla przemysłu i produkcji

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z ofertą firmy, kierowaną do przedsiębiorców i właścicieli zakładów przemysłowych. System informatyczny klasy MES do monitoringu i zarządzania produkcją, wykorzystywany jest w tych miejscach, w celu usprawnienia oraz kontroli pracy fabryki, komunikacji między działami firmy, czy też rejestracji danych historycznych.

Tworzymy zaawansowane technologicznie rozwiązania istotne dla całego przemysłu, wśród których znajdą Państwo dedykowane systemy obliczeniowe, które na podstawie wprowadzonych przez operatora informacji, będą automatycznie wykonywać prace przeprowadzane dotychczas przez planistów i ekspertów.

Dostosowanie do potrzeb Klienta, jest ogromną zaletą wszystkich proponowanych przez nas rozwiązań, w tym również systemu ProCon MES. Już na początku naszej działalności zauważyliśmy, że każde przedsiębiorstwo wyróżnia przede wszystkim specyfika produkcji oraz dążenie do podniesienia efektywności fabryki. Dlatego też rozwój technologii informatycznych oraz doskonalenie procesów produkcyjnych naszych Klientów z całą pewnością będą miały stały wpływ na rozwój naszego oprogramowania.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami realizowanych przez nas projektów na stronach poszczególnych działów.   

 

Nasi partnerzy:

 

Poznaj naszą ofertę pracy:

.Net C# Developer (Programista)

 

 


 

Wspieramy Twoją Firmę w zakresie utrzymania i rozwoju wdrożonego systemu ProCon MES

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami opieki serwisowej.


 

Zapraszamy do lektury artykułu na temat systemów wspomagających produkcję!

 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. wdrożenia systemu ProCon MES na przykładzie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w najnowszym numerze dwumiesięcznika Industrial Monitor

 

 

 


 

Współpraca systemu Monitorowania i Planowania Produkcji ProCon MES z systemami zarządzania formami i tłocznikami Mold-ID.

 

 


 

 

System ProCon CMMS Gold - najnowsze rozwiązanie MP2, wspomagające dział Utrzymania Ruchu każdego przedsiębiorstwa !

 

 
MP2 IQ Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Legnicka 55A/7, 54-203 Wrocław, woj. dolnośląskie
NIP: 8971806307
tel.: 717330481
e-mail: biuro@mp2.com.pl
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania