MP2 IQ Solutions

 

Systemy pomiarowe

Firma MP2 posiada w swojej ofercie wykonanie systemów pomiarowych. Najczęściej spotykanym przykładem takich systemów jest pomiar wymiarów detali produkowanych przez klienta (np. pomiar średnic otworów zakraplaczy - średnice rzędu 0.4mm). Zwykle realizacja pomiaru odbywa się za pomocą systemu wizyjnego, jednak w niektórych przypadkach mogą to być np. czujniki zbliżeniowe zapewniające dokładność pomiaru rzędu 6µm.

Wykonanie systemu pomiarowego obejmuje wykonanie, lub zakup i instalację odpowiednich urządzeń, robotów i sprzętu pomiarowego, oraz wykonanie odpowiedniego systemu sterującego i obliczeniowego realizującego pomiar.

 

 

  • Robotyka

 

Firma MP2 oferuje projektowanie i wykonanie robotów realizujących wyznaczone przez Klienta zadania. Rozwiązania związane z robotyką są też częstym uzupełnieniem innych świadczonych przez nas usług.

 

 

  • Elektronika

 

Oferujemy usługi związane z projektowaniem, wykonaniem urządzeń elektronicznych. W tym zakresie usług mieści się również doradztwo i dobór dostępnych na rynku komponentów. Rozwiązania związane z elektroniką są częstym uzupełnieniem innych świadczonych przez nas usług.

 

 

  • Konstrukcja superkomputerów

 

Na potrzeby naszych klientów, oraz innych wykonywanych przez nas systemów, oferujemy wykonanie jednostek o dużej mocy obliczeniowej (superkomputerów). Rozwiązania związane z budową superkomputerów są też często uzupełnieniem innych świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

- wróć do "Wykonanie i wdrażanie innowacyjnych systemów w przemyśle"

- Systemy obliczeniowe

 
 
MP2 IQ Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Legnicka 55A/7, 54-203 Wrocław, woj. dolnośląskie
NIP: 8971806307
tel.: 717330481
e-mail: biuro@mp2.com.pl
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania