MP2 IQ Solutions

Szanowni Państwo

ProCon

 

 

W trakcie XVII edycji targów PLASTPOL, zostaliśmy wyróżnieni medalem w kategorii "techniki specjalne, pomiarowe, komputerowe" za "kompleksowy system monitorowania i planowania produkcji ProCon" (pierwsze tego typu wyróżnienie dla oprogramowania w tej kategorii na targach Kieleckich). W tym roku pragniemy powtórzyć to osiągnięcie przedstawiając Państwu między innymi najnowocześniejsze rozwiązania dla kontroli jakości oraz system automatycznego planowania.

 

 

System automatycznego planowania

W ostatnim czasie, w ramach projektu "Mozart" finansowanego w całości ze środków Gminy Wrocław, a realizowanego przez Biuro Współpracy z Uczelniami Urzędu Miejskiego Wrocławia, we współpracy z naukowcami z Politechniki Wrocławskiej, system został rozwinięty o algorytmy automatycznego planowania. Znacząco usprawniają i przyspieszają one pracę planisty. Pozwalają na łatwe i szybkie sprawdzanie możliwości dodania do planu nagłych, pilnych zleceń. Ponadto jakość planu zaproponowanego przez automat jest zwykle wyższa od tego wykonanego przez człowieka.

 

 

Ciągły rozwój

Celem rozwoju naszego systemu jest stworzenie takiego narzędzia, które będzie oczywistym wyborem dla każdej firmy stawiającej na jakość swojej produkcji. Wykonywane przez nas mechanizmy pozwalają na premiowanie pracowników, którzy prawidłowo wykonują swoją pracę i szybko reagują na zdarzenia w hali produkcyjnej. System ProCon posiada narzędzia umożliwiające niezwłoczną reakcję na awarie i błędy. Daje możliwość dalszego rozwoju w zależności od potrzeb organizacji, oraz integracji z automatycznymi systemami kontroli jakości, wykonywanymi w oparciu o najnowsze zdobycze nauki i techniki. Taki rozwój eliminuje błędy ludzkie, uwalnia moce produkcyjne i przenosi przedsiębiorstwo na wyższy poziom organizacyjny.


 

Do zobaczenia na targach!

Zespół MP2           

 
WITAMY
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
AKTUALNOŚCI

Systemy informatyczne dla przemysłu i produkcji

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z ofertą firmy, kierowaną do przedsiębiorców i właścicieli zakładów przemysłowych. System informatyczny klasy MES do monitoringu i zarządzania produkcją, wykorzystywany jest w tych miejscach, w celu usprawnienia oraz kontroli pracy fabryki, komunikacji między działami firmy, czy też rejestracji danych historycznych.

Tworzymy zaawansowane technologicznie rozwiązania istotne dla całego przemysłu, wśród których znajdą Państwo dedykowane systemy obliczeniowe, które na podstawie wprowadzonych przez operatora informacji, będą automatycznie wykonywać prace przeprowadzane dotychczas przez planistów i ekspertów.

Dostosowanie do potrzeb Klienta, jest ogromną zaletą wszystkich proponowanych przez nas rozwiązań, w tym również systemu ProCon MES. Już na początku naszej działalności zauważyliśmy, że każde przedsiębiorstwo wyróżnia przede wszystkim specyfika produkcji oraz dążenie do podniesienia efektywności fabryki. Dlatego też rozwój technologii informatycznych oraz doskonalenie procesów produkcyjnych naszych Klientów z całą pewnością będą miały stały wpływ na rozwój naszego oprogramowania.

Zapraszamy do zapoznania się z rodzajami realizowanych przez nas projektów na stronach poszczególnych działów.   

 

Nasi partnerzy:

 

Poznaj naszą ofertę pracy:

.Net C# Developer (Programista)

 

 


 

Wspieramy Twoją Firmę w zakresie utrzymania i rozwoju wdrożonego systemu ProCon MES

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami opieki serwisowej.


 

Zapraszamy do lektury artykułu na temat systemów wspomagających produkcję!

 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. wdrożenia systemu ProCon MES na przykładzie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w najnowszym numerze dwumiesięcznika Industrial Monitor

 

 

 


 

Współpraca systemu Monitorowania i Planowania Produkcji ProCon MES z systemami zarządzania formami i tłocznikami Mold-ID.

 

 


 

 

System ProCon CMMS Gold - najnowsze rozwiązanie MP2, wspomagające dział Utrzymania Ruchu każdego przedsiębiorstwa !

 

 
MP2 IQ Solutions Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Legnicka 55A/7, 54-203 Wrocław, woj. dolnośląskie
NIP: 8971806307
tel.: 717330481
e-mail: biuro@mp2.com.pl
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania