Nasze oprogramowanie na targach Fakuma 2012 na stoisku KOCH-TECHNIK.


 

Dozownik grawimetryczny

Dozowniki grawimetryczne instaluje się na wytłaczarkach, wtryskarkach lub wydmuchiwarkach. Służą precyzyjnemu mieszaniu i dozowaniu kilku składników.

 

 

Oprogramowanie firmy MP2 wizualizuje pracę dozownika grawimetrycznego powstałego w wyniku wzajemnej współpracy ElBi i Werner Koch Maschinentechnik. Urządzenie o konstrukcji antywibracyjnej zapewnia wysoką dokładność dozowania dzięki separacji elementów systemu pomiarowego od drgań maszyny czy ewentualnie od podajników surowca. Dzięki nowej konstrukcji łopat mieszalnicy, dozownik gwarantuje dokładne wymieszanie składników receptury w możliwie najkrótszym czasie.

 


 


 

 

KOCH-TECHNIK

Urządzenia i systemy firmy Koch-Technik są używane w ponad 4000 firm na całym świecie, którym codziennie zapewniane są niezawodne i dokładne usługi. Znaczna część klientów wraca do Koch-Technik, dostarczając dowodów, że innowacje, usługi i technologie tejże firmy są wysoce niezawodne i że poprawnie interpretują sygnały z rynku.

 

 

czytaj więcej o KOCH-TECHNIK


  

 

ElBi-Wrocław Sp. z o.o.

 

Firma ElBi-Wrocław Sp. z o.o., jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiego wytwórcy urządzeń peryferyjnych do maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne firmy KOCH TECHNIK, firmy WANNER TECHNIK oferującej młyny do recyklingu tworzyw sztucznych, szwajcarskiej firmy HB-THERM, producenta urządzeń termostatujących, przenośników taśmowych firmy MB Conveyors oraz silosów firmy ZEPPELIN.

 

 

czytaj więcej o ElBi-Wrocław Sp. z o.o.
Zapraszamy do obejżenia galerii zdjęć z targów FACUMA 2012 !

 

 

 

 
WITAMY
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
AKTUALNOŚCI

Firma MP2 oferuje szeroki zakres innowacyjnych systemów i usług dla przemysłu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych kompetencji możliwe jest tworzenie zaawansowanych systemów, rozwiązujących problemy, z pozoru, niemożliwe rozwiązania.

 

Oferowane przez MP2 systemy opierają się na najnowszych zdobyczach nauki i techniki. Dzięki temu potrafimy osiągnąć to, co jest niemożliwe dla naszej konkurencji. To jednak nie wszystko - wykonujemy również systemy, które wykraczają poza ramy obecnego stanu wiedzy naukowej.

 

Więcej informacji o naszej działalności i kompetencjach znajdą Państwo na stronach poszczególnych działów.

Zapraszamy! 

  

 

 

Nasi partnerzy:

 

 

Nowa oferta dla ProCon MES.


Zdecyduj, które wdrożenie systemu ProCon MES odpowiada potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

 

 


 

Zapraszamy do lektury artykułu na temat systemów wspomagających produkcję!

 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. wdrożenia systemu ProCon MES na przykładzie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w najnowszym numerze dwumiesięcznika Industrial Monitor

 

 

 


 

Współpraca systemu Monitorowania i Planowania Produkcji ProCon MES z systemami zarządzania formami i tłocznikami Mold-ID.

 

 


 

 

System ProCon CMMS Gold - najnowsze rozwiązanie MP2, wspomagające dział Utrzymania Ruchu każdego przedsiębiorstwa !

 

 
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania