Szanowni Państwo

 

 

Serdecznie Państwa zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska (hala F, stoisko F-15) na XVIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2014. Będziemy chcieli zaprezentować Państwu nasze osiągnięcia przy tworzeniu nowoczesnego oraz kompleksowego narzędzia wspomagającego zarządzanie produkcją klasy MES, jakim jest system monitorowania i planowania produkcji ProCon.

 

 

W trakcie XVII edycji targów PLASTPOL, zostaliśmy wyróżnieni medalem w kategorii "techniki specjalne, pomiarowe, komputerowe" za "kompleksowy system monitorowania i planowania produkcji ProCon" (pierwsze tego typu wyróżnienie dla oprogramowania w tej kategorii na targach Kieleckich). W tym roku pragniemy powtórzyć to osiągnięcie przedstawiając Państwu między innymi najnowocześniejsze rozwiązania dla kontroli jakości oraz system automatycznego planowania.

 

 

System automatycznego planowania

W ostatnim czasie, w ramach projektu "Mozart" finansowanego w całości ze środków Gminy Wrocław, a realizowanego przez Biuro Współpracy z Uczelniami Urzędu Miejskiego Wrocławia, we współpracy z naukowcami z Politechniki Wrocławskiej, system został rozwinięty o algorytmy automatycznego planowania. Znacząco usprawniają i przyspieszają one pracę planisty. Pozwalają na łatwe i szybkie sprawdzanie możliwości dodania do planu nagłych, pilnych zleceń. Ponadto jakość planu zaproponowanego przez automat jest zwykle wyższa od tego wykonanego przez człowieka.

 

 

Ciągły rozwój

Celem rozwoju naszego systemu jest stworzenie takiego narzędzia, które będzie oczywistym wyborem dla każdej firmy stawiającej na jakość swojej produkcji. Wykonywane przez nas mechanizmy pozwalają na premiowanie pracowników, którzy prawidłowo wykonują swoją pracę i szybko reagują na zdarzenia w hali produkcyjnej. System ProCon posiada narzędzia umożliwiające niezwłoczną reakcję na awarie i błędy. Daje możliwość dalszego rozwoju w zależności od potrzeb organizacji, oraz integracji z automatycznymi systemami kontroli jakości, wykonywanymi w oparciu o najnowsze zdobycze nauki i techniki. Taki rozwój eliminuje błędy ludzkie, uwalnia moce produkcyjne i przenosi przedsiębiorstwo na wyższy poziom organizacyjny.


 

Do zobaczenia na targach!

Zespół MP2           

 
WITAMY
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
AKTUALNOŚCI

Firma MP2 oferuje szeroki zakres innowacyjnych systemów i usług dla przemysłu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych kompetencji możliwe jest tworzenie zaawansowanych systemów, rozwiązujących problemy, z pozoru, niemożliwe rozwiązania.

 

Oferowane przez MP2 systemy opierają się na najnowszych zdobyczach nauki i techniki. Dzięki temu potrafimy osiągnąć to, co jest niemożliwe dla naszej konkurencji. To jednak nie wszystko - wykonujemy również systemy, które wykraczają poza ramy obecnego stanu wiedzy naukowej.

 

Więcej informacji o naszej działalności i kompetencjach znajdą Państwo na stronach poszczególnych działów.

Zapraszamy! 

  

 

 

Nasi partnerzy:

 

 

Nowa oferta dla ProCon MES.


Zdecyduj, które wdrożenie systemu ProCon MES odpowiada potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.

 

 


 

Zapraszamy do lektury artykułu na temat systemów wspomagających produkcję!

 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. wdrożenia systemu ProCon MES na przykładzie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w najnowszym numerze dwumiesięcznika Industrial Monitor

 

 

 


 

Współpraca systemu Monitorowania i Planowania Produkcji ProCon MES z systemami zarządzania formami i tłocznikami Mold-ID.

 

 


 

 

System ProCon CMMS Gold - najnowsze rozwiązanie MP2, wspomagające dział Utrzymania Ruchu każdego przedsiębiorstwa !

 

 
Copyright © 2009 MP2 s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na Warunki użytkowania